kolonie z angielskim 2021, chillout zone

Językowy obóz młodzieżowy: Chillout Zone

W tym roku wybieramy się do Ostródy, nad jezioro Drwęcko, do ośrodka “Bajka” www.turnusy.owbajka.pl. Zamieszkamy w pensjonacie z widokiem na jezioro! Po całym roku kwarantannowych zmagań chcemy przede wszystkim odpocząć, wzmocnić się fizycznie i emocjonalnie, popracować nad relacjami, przy jak największej możliwej ilości angielskiego oczywiście :). Będziemy pływać w jeziorze pod okiem ratownika, do naszej dyspozycji są łódki i kajaki (zajęcia z kadrą). Puścimy wodze wyobraźni i kreatywności (jak zawsze!). Jedzie z nami sprawdzona, pozytywna kadra i cała przyczepa sprzętu mającego nam ułatwić i naukę języka, i dobrą zabawę!

Na naszych koloniach przede wszystkim rozciągamy język, co nie oznacza, że nie może iść to w parze z poszerzaniem innych horyzontów! Rozwiniemy się muzycznie, dramatycznie oraz ruchowo. Będziemy poszerzać słownictwo, pracować nad gramatyką, ale przede wszystkim ćwiczyć konwersację! Pomogą nam w tym native’i oraz polscy lektorzy na co dzień pracujący w szkołach językowych. Mocny nacisk postawimy ma pozbywanie się barier oraz nastawienie na komunikację w języku obcym. No i zgodnie z tematem obozu- będziemy pracować nad relacjami, odpoczywać i dobrze bawić!

W ofercie

08-17.08  obóz młodzieżowy z językiem angielskim (13-18 lat).

 • zakwaterowanie w “Bajka” www.turnusy.owbajka.pl,
 • rejs Kanałem Ostródzko-Elbląskim,
 • 5 posiłków dziennie,
 • opieka wykwalifikowanej i doświadczonej kadry oraz pielęgniarki,
 • obóz zatwierdzone przez Kuratorium Oświaty,
 • minimum 6h języka angielskiego dziennie (warsztaty językowe, muzyczne (wokalne), plastyczne, ruchowe, w miarę możliwości na świeżym powietrzu),
 • kąpiele w jeziorze (ratownik), ognisko z kiełbaskami, wieczory filmowe z popcornem, dyskoteka, pokazy talentów, spływ kajakowy, rowery wodne,
 • transport własny (trasa samochodem ok. 1h 15 min – jeśli nie będzie obostrzeń- zorganizujemy dojazd autokarem),
 • ubezpieczenie NNW

CENA: 1800 zł

Warunki umowy

Zaliczka w wysokości 400 zł potwierdzająca zgłoszenie Państwa dziecka i gwarantująca miejsce na kolonii jest bezzwrotna, ale można ją przesunąć na poczet naszych innych imprez w przypadku niemożności wykorzystania zarezerwowanego terminu/miejsca.

W przelewie proszę o wpisanie imienia i nazwiska dziecka oraz terminu i miejsca obozu. Po zaksięgowaniu przelewu otrzymacie Państwo maila z potwierdzeniem rezerwacji oraz kartę kwalifikacyjną dziecka. Pod koniec czerwca organizowane będą spotkania organizacyjne dla Rodziców (stacjonarnie lub online), o których zostaniecie Państwo poinformowani mailowo.

Administratorem danych osobowych jest firma Springboard Języki Obce dla Wiercipiętów. Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.) w celach związanych z realizacją zamawianych usług. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamawianych usług.

Formularz

  Imiona i nazwiska Rodziców (*)

  Imiona i nazwiska dzieci (*)

  Data urodzenia dzieci (*)

  Email (*)

  Tel

  Szczegóły informacje

  Akceptujesz warunki umowy?

  Dane do przelewu

  Cena: 1800 zł (50 zł zniżki na drugie i kolejne dziecko oraz dla naszych uczniów)

  Formy płatności

  1 rata – 400 zł- zaliczka potwierdzająca zgłoszenie
  2 rata – 1400 zł- płatna do 05.08.2021
  Wpłat dokonujemy na konto
  mbank: 39 1140 2004 0000 3102 6089 1879
  w tytule imię i nazwisko dziecka z dopiskiem “Chillout”.

  W przypadku rezygnacji podczas trwania obozu NIE ZWRACAMY kosztów. W przypadku odwołania obozu ze względu na kwarantannę zwracamy całość kosztów. Istnieje też możliwość ubezpieczenia kosztów rezygnacji (dowolny powód, także Covid,  ok 5% wartości). Zainteresowane osoby prosimy o informację przy rejestracji.

  Dofinansowanie z zakładów pracy: faktury do zakładu pracy wystawiamy po zakończonym obozie.