kolonie z angielskim, level up your english

Kolonie z angielskim
"Level Up Your English"

22-31.07 (10 dni), 7-12 lat

Po raz pierwszy w historii naszych wyjazdów udamy się w góry! Będziemy wypoczywać w ośrodku ‘Jodełka” w Zawoi, u stóp Babiej Góry. Tradycyjnie będzie dużo konwersacyjnego angielskiego (zajęcia z nativami), ciekawych projektów językowych, muzycznych oraz dużo sportu. Planujemy całodzienną wyprawę do Krakowa, spływ Dunajcem i zdobywanie okolicznych szczytów :). Na co dzień będziemy moczyć nogi w strumyku obok ośrodka, korzystać z boisk, wdychać górskie powietrze i napawać się obłędnymi widokami.

Cena (2195 zł) obejmuje:

  • wyżywienie 4 posiłki dziennie plus całodobowo kącik łasucha (chleb, dżem, herbata etc)
  • ubezpieczenie NNW
  • całodniową wycieczkę do Krakowa
  • spływ flisacki Dunajcem
  • wycieczkę w góry z przewodnikiem
  • opiekę wykwalifikowanej kadry
  • 6h angielskiego dziennie (w tym także zajęcia z native speakerami)
  • transport autokarem z/ i do Trójmiasta

Rejestracja

Warunki umowy

Zaliczka w wysokości 400 zł potwierdzająca zgłoszenie Państwa dziecka i gwarantująca miejsce na kolonii jest bezzwrotna, ale można ją przesunąć na poczet naszych innych kolonii/półkolonii w przypadku niemożności wykorzystania zarezerwowanego terminu/miejsca.

W przelewie proszę o wpisanie imienia i nazwiska dziecka oraz terminu i miejsca kolonii. Po zaksięgowaniu przelewu otrzymacie Państwo maila z potwierdzeniem rezerwacji oraz kartę kwalifikacyjną dziecka. Pod koniec czerwca zorganizujemy spotkania organizacyjne dla Rodziców (stacjonarnie lub online), o których zostaniecie Państwo poinformowani mailowo.

Administratorem danych osobowych jest firma Springboard Języki Obce dla Wiercipiętów. Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.) w celach związanych z realizacją zamawianych usług. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamawianych usług.

Rejestracja

Dane do przelwu

Cena: 2195 zł (50 zł zniżki na drugie i kolejne dziecko oraz dla naszych uczniów)

Formy płatności

1 rata – 400 zł- zaliczka potwierdzająca zgłoszenie
2 rata – 1795 zł- płatna do 10.07.2021
Wpłat dokonujemy na konto
mbank: 39 1140 2004 0000 3102 6089 1879
w tytule imię i nazwisko dziecka z dopiskiem “Kolonie z angielskim”.

W przypadku odwołania kolonii ze względu na kwarantannę zwracamy całość kosztów. Istnieje też możliwość ubezpieczenia kosztów rezygnacji (dowolny powód, także Covid,  ok 5% wartości). Zainteresowane osoby prosimy o informację przy rejestracji.

Dofinansowanie z zakładów pracy: faktury do zakładu pracy wystawiamy po zakończonym obozie.