teenage girl blowing a big bubble

Kolonie z angielskim

„WOW!”

15-24 lipca (10 dni) - 2599 zł

7-12 lat

W tym roku odpoczywamy na MEGA bogato!

Hotel – lux, program – jak zwykle – wypasiony, piękna plaża pod nosem, kadra najlepsza pod słońcem (językowo i osobowościowo), więc nie było innego wyjścia jak zatytułować je „WOW!”.

Będzie intensywnie językowo (6 godzin zajęć angielskiego „z dala od ławki i książki”, stawiamy na konwersacje (również z nativami).

Planujemy: maratony filmowe, dyskoteki, ognisko, wypoczynek, kąpiele i spacery po plaży, sport (kosz i siatka), podchody nocne, wyprawę do parku wodnego i portu w Darłówku. Stawiamy na przyjaźnie, rozmowy o życiu i chill.

Kilka słów o ośrodku: Ośrodek Wczasowy KAMA to nowowybudowany, nowoczesny trzy piętrowy obiekt położony ok. 300m w linii prostej od plaży i mostu rozsuwanego łączącego Darłówko Wschodnie z Zachodnim. Pokoje dodatkowo posiadają własne balkony lub loggie wyposażone w stolik i krzesła. Ośrodek posiada windę. Cały teren jest ogrodzony oraz wyposażony m.in. w miejsce na ognisko oraz grill. Darłówko odznacza się korzystnym mikroklimatem charakteryzującym się dużym nasłonecznieniem i sporą wilgotnością powietrza nasyconego leczniczymi cząsteczkami jodu.

Cena obejmuje:

  • 10 dni (9 noclegów) w OW “Kama” w Darłówku (4 posiłki dziennie);
  • Opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry (wypoczynek zatwierdzony przez Kuratorium Oświaty);
  • ubezpieczenie NNW;
  • wyjście do Park Wodnego w Darłówku;
  • opiekę ratownika, lekarza i pielęgniarki.

UWAGA! Ze względu na kosmiczne ceny autokaru w tym roku dojazd własny, ale nie martwcie się:

  1. Pomożemy jeżeli nie macie możliwości dowiezienia dziecka na miejsce.
  2. Do Darłówka dojeżdża się w 2 godziny.
  3. Będziecie mieli okazję zobaczyć w jakich super warunkach będziemy wypoczywać i przy okazji może zaliczyć plażę? (niecałe 300 metrów od ośrodka).