Warunki umowy

Zaliczka w wysokości 100 zł potwierdzająca zgłoszenie Państwa dziecka i gwarantująca miejsce na półkolonii jest bezzwrotna, ale można ją przesunąć na poczet naszych innych imprez w przypadku niemożności wykorzystania zarezerwowanego terminu/miejsca. W przypadku odwołanie imprezy z powodu kwarantanny zwracamy koszty. Istnieje też możliwość wykupienia dodatkowe ubezpieczenia na wypadek gdybyście Państwo musieli zrezygnować z powodu choroby czy kwarantanny.

W przelewie proszę o wpisanie imienia i nazwiska dziecka oraz terminu i miejsca półkolonii. Po zaksięgowaniu przelewu otrzymacie Państwo maila z potwierdzeniem rezerwacji oraz kartę kwalifikacyjną. 

Administratorem danych osobowych jest firma Springboard Języki Obce dla Wiercipiętów. Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.) w celach związanych z realizacją zamawianych usług. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zamawianych usług.